30 Nisan 2012 Pazartesi

İncek Life Ankara Projesi

Türkiye'nin en büyük  emlak haber sitesi Emlak Kulisi ' nin haberine göre ;  
İncek Life Ankara, Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'nın yeni projesi... Ankara İncek'te inşa edilecek olan İncek Life projesi şu an ön satışta. Tanıtım fiyatları yüzde 10 indirimli olarak düzenlendi. 6 Mayıs tarihinden itibaren fiyatlar yükselecek. 
1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 konut tiplerinden meydana gelen İncek Life projesinde 1+1 ve 5+1 dairelerin hepsi satıldı. Projede 1+1 daireler 253 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sunulmuştu. 
Incek Life projesi 150 bin metrekarelik alana inşa ediliyor. Projede 84 bin metrekarelik alan peyzaja ayrılıyor. Önümüzdeki Mayıs ayında hafriyat çalışmaları başlayacak olan İnceklife Ankara projesi 26 ayda tamamlanacak. İncek Life projesi 550 konuttan meydana geliyor. Maketi de hazır olan İncek Life'ın satış ofisi inşaat sahasında bulunuyor.
İncek Life projesinin inşa edildiği alan TOKİ İncek Konutları'na, Migros'a ve Atılım Üniversitesi'ne çok yakın mesafede bulunuyor. Projeye Oran yönünden ulaşım için Ahlatlıbel Kavşağı'ndan İncek yönüne ilerlerken Önce Ted Ankara Koleji'ni, sonra Shell Benzin İstasyonu'nu geçeceksiniz. Işıklardan sol tarafa devam ettiğinizde solta Atlım Üniversitesi'ni geçtikten sonra kavşaktan sağa dönmeniz gerekiyor. Yolun sağında İncek Life projesini görebilirsiniz.
0312 460 00 01

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder