13 Mart 2013 Çarşamba

Modern Collection Dumankaya satış ofisi!

http://www.konuttimes.com/modern-collection-dumankaya-satis-ofisi-24761
Modern Collection Dumankaya satış ofisi!
Dumankaya’nın İstanbul Bahçeşehir’de konumlandırdığı Modern Collection Dumankaya satış ofisi bilgileri…

Modern Collection, 430 konut kapasitesine sahip olacak şekilde tasarlandı. 4 bloktan meydana gelen Modern Collection’da bloklar 12 ve 13 katlı olarak yükseldi. Modern Collection Dumankaya satış ofisi bilgileri haberimizde yer alıyor.
Proje bünyesinde büyüklükleri 64 metrekare ile 232 metrekare arasında değişen 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3  oda 1 salon ve 4 oda 1 salon daire alternatiflerine yer veriliyor.
Konut teslimlerinin 2015 yılında gerçekleşmesi beklenen projede fiyatlar 106 bin 400 TL’den başlıyor. Proje kapsamında kütüphane, hobi odaları, yüzme havuzu, kafeler gibi imkanlara yer veriliyor.
Dumankaya Showroom Proje Deneyim Merkezi – Bahçeşehir
Adres: Sanayi Mahallesi Hoşdere – Bahçeşehir Yolu No:22
Esenyurt / İSTANBUL
Tel: (212) 672 88 98
Fax: (212) 672 78 53
E-5 ten nasıl gelebilirim?
E-5 otoyolu üzerinden Beylikdüzü istikametine doğru ilerleyiniz. Avcılar’dan sonra Haramidere Kavşağı’ndan sağa Bahçeşehir – TEM otoyolu istikametine dönünüz. Yaklaşık 5 km sonra gişelerden önce son çıkıştan sağa dönünüz. Opet benzin istasyonundan 500 m sonra kavşaktan sola dönünüz. Sağınızda Bahçeşehir, solunuzda Esenkent kalacak şekilde ana yolu takip ediniz. Ortalama 2 km ileride yer alan Boğazköy’e ilerlemeden, Boğazköy kavşağının solunda Bahçeşehir Mobilyacılar Çarşısı’nın yanında Dumankaya Showroom Proje Deneyim Merkezi’ne ulaşıyorsunuz.
Ispartakule – Tem otoyolundan nasıl gelebilirim?
TEM’den geliyorsanız; Bahçeşehir / Ispartakule çıkışından giriniz, Bahçeşehir Camisi sağınızda kalacak şekilde kavşaktan sola dönünüz ve ilerleyiniz. 2. kavşaktan sağa dönerek düz devam ediniz. Anayola çıkışta tekrar sağa dönerek ortalama 1 km sonra Boğazköy kavşağının solunda Bahçeşehir Mobilyacılar Çarşısı’nın yanında Dumankaya Showroom Proje Deneyim Merkezi’ne ulaşıyorsunuz.
672 88 98
Işıl Seren KESKİN/Konuttimes.com

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder