29 Aralık 2012 Cumartesi

Emaar Square Boulevardi İstanbul

 
Emaar Square Boulevardi İstanbul projesi, 66 bin metrekare arsa alanı üzerinde inşa ediliyor.

1000'den fazla konutun yer aldığı Emaar Square Boulevardi İstanbul projesinde; rezidans, otel, AVM, ofis ve eğlence alanları bulunuyor.

1+0'dan 5+1'e kadar bir çok farklı konut alternatiflerinin bulunduğu Emaar Square Boulevardi İstanbul projesi İstanbul Anadolu Yakası Çamlıca'da yer alıyor.

Proje; 2,3 milyar dolarlık yatırım bedeli ile inşa ediliyor.

İçerisinde 5 yıldızlı bir otelin de bulunacağı Emaar Square Boulevardi İstanbul projesi, Türkiye'nin en büyük AVM'sini de içinde barındıracak.

Emaar Square Boulevardi İstanbul projesinde; sualtı hayvanat bahçesi, eğlence alanları, çocuk oyun alanları, buz pisti, sinema kompleksi gibi sosyal donatılar bulunuyor.

Konutların metrekaresinin 3 bin 500 dolardan başlayıp, 5 bin dolara kadar yükseldiği Emaar Square Boulevardi İstanbul projesinde teslimatların 2015'te gerçekleştirilmesi planlanıyor.

Proje; Bağdat Caddesi'ne 4 kilometre, Kadıköy'e 5,5 kilometre, Boğaziçi Köprüsü'ne 7 kilometre, Beşiktaş'a 10 kilometre, Taksim'e 11 kilometre, Üsküdar'a 1,5 kilometre, Sabiha Gökçen Havaalanı'na 25 kilometre ve en yakın metro istasyonuna 900 metre uzaklıkta yükseliyor.
 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder