31 Temmuz 2012 Salı

Teknik Yapı'dan 110 bin YTL'den başlayan fiyatla konutlar

Teknik Yapı'nın en prestijli projesi Dilman Towers'ın da sergileneceği fuarda 'Limited Edition' olarak nitelenen Özdaş ve Aliye Hanım projelerinin de ön sunumu yapılıyor.
Fuarın en büyük alanına sahip standında müstakbel Teknik Yapı müşterilerini karşılayan Başkan Yardımcısı Umut Durbakayım, Uplife Park projesinin Kartal E5 yolu üzerindeki 22 bin m ² arsa üzerine inşa edileceği bilgisini verdi. Kartal Projesi'nde bütünlük sağlanması için arazinin yanındaki küçük parçaların da alındığını belirten Teknik Yapı Başkan Yardımcısı Umut Durbakayım, toplam büyüklüğün 22 bin m ²'ye çıkarıldığını ifade etti.
Başkan Yardımcısı Umut Durbakayım, Teknik Yapı'nın modernize edilmiş neo klasik tarzdaki çizgilerini yansıtan Uplife Park'ın toplam 7 bloktan oluşacağını ve kendine özgü daire tiplerini barındıracağını açıkladı. Umut Durbakayım'ın açıkladığı bilgilere göre Uplife Park'taki 1+1, 2+1 ve 3+1 tipindeki dairelerin hepsi 19 katlı 5 blokta toplanacak. Projede biri sosyal tesis, diğeri ticari olacak şekilde iki blok daha yer alacak. Kartal'da 22 dönüm arsa üzerinde yükselecek olan Uplife Park, Dilman Towers ve ortak girişim projeleri Uphill Court'lardaki Teknik Yapı'nın klasikleşmiş çizgi ve kalitesini taşıyacak. Uplife Park ile de müşterilerine uygun fiyatlı konut sunmayı hedefleyen Teknik Yapı'nın hedef kitlesini çalışan çiftler, emekliler, gençler oluşturacak. Spor ve sağlık kompleksinin de bulunacağı projede konutların çoğunluğu deniz manzaralı olacak. Toplam 535 dairenin yer aldığı 22 bin m ²'lik araziye sahip Uplife Park projesinin yüzde 75'lik bölümü yeşil alana ayrılacak.
Kartal'daki Uplife Park projesindeki otoparklar, Teknik Yapı'nın çevreye verdiği değerin klasikleşen bir göstergesi olarak yeraltında olacak. Daha fazla yeşil alan için yeraltında iki katlı olarak planlanan 12 bin m ²'lik otoparkın 560 araçlık kapasitesi olacak. Misafirler için ise açık alanda 55 araçlık park alanı bulunacak.Haberin devamı için, Türkiye'nin en büyük emlak haber sitesi www.emlakkulisi.com adresini ziyaret ediniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder