30 Temmuz 2012 Pazartesi

Sur Yapı çamlıca'da örnek daire hazır!

Sur Yapı"nın çamlıca Tantavi"de hayata geçirdiği Exen İstanbul, şu sıra gündemde olan konut projelerinden.   Sur Yapı çamlıca'da örnek daire hazır durumda. Müşteriler bu örnek daireyi gezebilirler.
Eksen İstanbul"da trafik, hava durumu gibi bilgilere ve güvenlik kamerası görüntülerine tek panelden ulaşılabilecek.   Sur Yapı Exen İstanbul"da; Zen bahçesi, gölet, havuzlar, fıskiyeler, çocuk parkları, 1 kilometrelik bisiklet parkuru, mini futbol sahaları, fun golf sahası bulunuyor.
şžehrin ortasında doğayla iç içe bir yaşam sunan Exen İstanbul, güneş panelleriyle ısınan havuzu sayesinde, bahar aylarında da açık havada yüzmenin keyfini yaşatacak.
Sur Yapı Tantavi Evleri'nde fiyatlar 172 bin TL ile 2 milyon 300 bin TL arasında değişiyor.
155 dönüm alan üzerinde 188 bin metrekare inşaat alanına sahip olan Exen İstanbul, Boğaziçi Köprüsü"ne 5, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü"ne 10 dakikalık mesafede bulunuyor.
Toplam yatırım bedeli 500 milyon dolar olan proje, çamlıca ´da Tantavi bölgesinde inşa ediliyor.   Eksen İstanbul ´daki rezidanslar 36 ile 285 metrekare arasında, yatay bloklardaki konutların alanları ise 100 ile 355 metrekare arasında değişiyor.
Sur Yapı tarafından hayata geçirilecek olan Exen İstanbul"da temel bugünlerde atılıyor. Projede ilk etap teslimi 2013 şžubat ´ta yapılacak. Exen İstanbul"da 36 metrekarelik stüdyo dairelerden 355 metrekarelik 4+1 dairelere kadar farklı konut seçenekler bulunuyor.
Sur Yapı Eksen İstanbul ´da minimum yüzde 5 peşinatla konut sahibi olunabiliyor. Exen İstanbul ´da metrekare ortalama birim fiyatı 5 bin 500 TL olarak belirlendi.
Exen İstanbul ´u diğer projelerden ayıran özellikler arasında; daire tiplerindeki çeşitlilik, rekreasyon alanlarının genişliği ve çeşitliliği, hem rezidans hem yatay blok müşterisine hitap ediyor olması yer alıyor.
Exen İstanbul"un yarısından fazlası, yatay binalardan oluşuyor. 1038 konutun bulunduğu projede; yatay binalar 11-15 katlı, 160 metre yüksekliğindeki kule rezidansı ise, 44 katlı olacak.
0216 316 72 67  

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder