27 Mayıs 2012 Pazar

Makromtek Tuzla'da satışlar başladı!

Makrom Yapı, ünlü sanatçı Petek Dinçöz’ün reklam yüzü olduğu ve birçok ünlünün daire aldığı Makromtek Esenyurt projesi ile ilgili gelen talepler doğrultusunda Makromtek Tuzla projesi ile Anadolu'ya merhaba diyor.

Tuzla Aydınlı Mahallesi Bahar Caddesi'nde yükselecek olan Makromtek Tuzla projesinde 800 konut yer alacak. Konutlar 7 katlı 10 blok halinde yükselecek. Önümüzdeki Ağustos ayında inşaatına başlanacak olan Makromtek Tuzla projesinde teslimler 2014 yılının Ağustos ayında gerçekleşecek.

'Merhaba Anadolu!' sloganıyla satışa sunulan Makromtek Tuzla projesinde bir hafta süre boyunca 51 metrekarelik 1+1 daireler 36 bin TL'den, 80 metrekarelik 2+1 daireler 52 bin TL'den, 105 metrekarelik 3+1 daireler 78 bin TL'den başlayan fiyatlarla alıcılara sunuluyor.

Makromtek Tuzla projesinin sosyal alanları arasında açık ve kapalı yüzme havuzu, kreş, çocuk oyun parkı, sinema salonu, squash, tenis kortu, sauna, solaryum, kapalı otopark, Fin hamamı, evcil hayvan oteli, solaryum, çöp toplama sistemi, teknik servis ve güvenlik yer alacak.

444 65 76


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder